| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare normal ca pe un post de televiziune cu specific anime ( de altfel si singurul din tara noastra, si anume Animax) sa dea seriale americane? Si ce ar trebui sa facem sa dea mai multe anime-uri si mai noi?

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Nu cred ca se fac asa multe anime-uri in lumea asta si majoritatea le fac japonezii si chinezii...mai multe atunci cand o sa se faca si mai noi la fel..plus ca trebuiesc si cumparate, dar acolo este o alta poveste