| Anonimaaaa10 a întrebat:

La scoala, la ore, colegii fac caterinca si ma face sa rad rau de tot si daca rad nu pot sa mai scriu deloc, o iau aiurea pe foie. Ce fac ca sa scap de asta?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Te opresti din scris. Apoi dupa ce termini de ras, continui, o rogi pe profesoara sa repete

2 răspunsuri:
| MiruMoon a răspuns:

Buna,in primul rand se scrie ''si ma fac* sa rad.Invata sa scrii cum trebuie.
Sfatul meu este sa te detasezi de ei, daca vrei sa inveti nu ii mai baga in seama, daca nu merge asa te duci la profesoara/profesorul tau si ii explici situatia.

| Anonimaaaa10 explică (pentru MiruMoon):

Ce să zic. -_- Că tu o-i fi perfectă!