| Doηηa a întrebat:

Voi așteptați vara? Eu o aștept cu multă nerăbdare!
Credeți că timpul o să treacă repede? straight face

Răspuns Câştigător
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Eu deja număr zilele.
Timpul o să treacă repede pentru că deja vine primăvara, mie mi se pare cam la fel ca vara laughing

Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu astept vara, astept sa vina toamna din 2013.

| Doηηa explică (pentru mgtow):

Toamna o aștept și mai mult! laughing

| Piisiiiii a răspuns:

Sigur ca astept sa vina vara, cred ca majoritatea dintre noi asteapta vara. Este cel mai frumos anotimp: cald, fara scoala laughing... Mai avem o luna de iarna si dupa vine primavara, deja se incalzeste si cu siguranta va trece repede.

| AndyLavy a răspuns:

Da. abia astept sa merg la mare, sa ma relaxez samd. si mai ales sa scap de scoala.
si ca de obicei o sa treaca foarte repede. timpul trece din ce in ce mai repede, important este sa profitam de el happy

| MaxEnergyzed a răspuns:

Destul pana atunci straight face.

| mylifedance a răspuns:

Si eu de abia astept. Dar incep sa'mi ocup timpul fara sa ma gandesc prea mult, altfel o sa treaca greu!

| robydov a răspuns:

Mai sunt doar 4 luni, daca nu esti a 12 sau a 8 o sa treaca f repede pentru ca nu ai grija examenelor! asa ca ai putima rabdarewinking