| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati simtit vreodata ca oamenii in care aveați incredere va mint? Eu da.
Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Dalmore a răspuns:

Ii faci de ras, le dai de inteles ca stii ce fac si te indepartezi de ei.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De parca noi nu le am mintit,sa fim sinceri,cu toti mintim,ca asa e omul o masina de minciuni, in cine zeus sa ai incredere in ziua de azi, nici in zeii, mam rugat la zeul fotbalului ca Germania sa castige dar a a ales Franta, nu te increde in nimeni, folosesteste de alti si atat ca si ei fac la fel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Afla, pune-i la incercare. Joaca-te cu ei daca vrei. Intreaba-i lucruri pe care le stii si vezi cu ce raspunsuri vin. happy

| Jannah a răspuns:

La randul meu ii mint si eu.