| anonim_4396 a întrebat:

Cum v-ati simtit voi cand aveati 18 ani?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

M-am simtit frustrata ca nu aveam bani de buzunar.

6 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Spun :super-misto! Ca sa fiu in acord cu cei de 18 ani de acum!

lolita
| lolita a răspuns:

Nu -mi aduc aminte exact, probabil nimic special deoarece intotdeauna am facut tot ce am avut chef. la 18 ani probabil m-am simtit mai responsabila gandindu-ma ca mi s-a terminat nepasarea zilei de maine.

| nobody_9468 a răspuns:

Inca n'am avut si nici nu ambig grin
Sper oricum sa ma simt mai bine ca la 14 ani...

Bafta.

| bblock69 a răspuns:

Tanar si nelinistitwinking ca acum am imbatranit deci: nu mai sunt tanar si... m-am linistit de tot!

| simona_6231 a răspuns:

Acum am 17, in iulie fac 18...Cand o sa fac 18 o sa ma simt super, dar si nasol pentru ca inca nu as vrea sa ies din ani de copilarie.

| Silviu591 a răspuns:

Nimic neobisnuit