| NPA a întrebat:

Bunahappy Bafta pe mâine la Bac, ultimul hoplaughing Le ce materie susțineți examenul? Aveți emoții?big grin

8 răspunsuri:
| alecssandra a răspuns:

Eucalypta.dai dovada de prostie si sincer acum,tot,, noi,, ne revoltam ca traim intr-o tara de ****. Tara e de **** datorita unor cretini ca tine nepasatori, iti cadea mana daca rasfoiai o carte? eu zic ca nu, dar in fine, nu-s eu in masura sa te judec. Sa revenim la subiect. Maine dau la psihologie si am emotii foarte mari, sper sa fie bine

| Eucalypta a răspuns (pentru alecssandra):

laughing De unde era să ştiu că îmi dă de Mircea cel Mare? Nici măcar nu ştiam când s-a născut sau câţi ani a domnit.

| alecssandra a răspuns (pentru Eucalypta):

Scuza-ma dar in orice subiect ori la partea 1 sau a 2-a cere 2 proiecte politice sau diplomatice anii daca nu- stii asta e.dar evenimentele [2] cat iti ia sa le retii? pe bune oiricum, iti urez succes si daca ai facut bine primele 2 parti la care iti cerea din text iei 5, deci poate scapi nu doresc nimanui sa pice bacul!

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna. happy
La biologie dar nu sunt sanse sa nu il iau si asta ma sperie sad la romana il iau, exista posibilitatea sa il iau si la mate dar sper sa nu dau cu batu-n balta tocmai la final...vacanta e asa arpoape.happy Emotii? thinking cred ca sunt un sac de emotii laughing dar din pacate nu sunt constructive big grin
Sa fie. Bafta si tie! happy

| Mookie a răspuns:

Spre deosebire de d-şoara alecssandra, eu îmi doresc ca să pice examenul de bacalaureat toate persoanele care nu au învăţat. De ce să promoveze orice "deştept" care, pe parcursul celor 4 ani de liceu, a dormit pe bănci în timpul orelor şi a venit la şcoală doar să aibă de unde se întoarce? De ce să promovăm prostia?
On toppic: Ultima probă la care susţin examenul este Fizică. Dacă la proba anterioară (matematică) nu am avut emoţii aproape deloc, pentru proba de mâine s-au strâns emoţiile şi panica lipsite de la proba de matematică.
Mult succes vă doresc!

| alecssandra a răspuns (pentru Mookie):

Mda,desigur,ma refeream la fiintele care AU INVATAT mai mult sau mai putin dar am invatat, s-au straduit, ceva, acolo si bineinteles ca sunt ofensata cand vad prostii cu nota mare, am cazrui in clasa, pitipoance proaste care afirma ca scrisoarea a 3-a e scrisa de CARAGIALE si au promovat liceul cu nota 9.20! iar eu am 9.18 si crede-ma pe cuvant ca am invatat, stiu materia de baza, ce-i drept nu mi-am dat silinta pana la capat dar nici nu am dormit la scoala...succes maine!

| Eucalypta a răspuns:

Îmi păstrez emoţiile pentru la toamnă. Prefer să scriu pe foaie, cum am scris şi la proba de ieri:,, Ne vedem la toamnă. Pa!".