| NothingImportant200 a întrebat:

Voi cand va faceti temele de vacanta? La inceputul sau la sfarsitul vacantei?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La inceput, ca ma apuca lenea pe la sfarsit
Acum nu le-am facut la inceput.Ca n-am avut ce face
Asa ca am bagat Sherlock Holmes.In caz ca iti place si tie, vineri la 21:10 pe TVR o versiune mai veche a povestii

| fluturas a răspuns:

Aveam ceva exercitii la mate da nu le stiu face oh go on laughing

si de-obicei le fac la sfarsitul vacantei happy

| doar.pt.voi. a răspuns:

De obicei le faceam la sfarsit.Pe la sfarsitul lunii august.Nu aveam mult timp la dispozitie, dar ceva, ceva tot faceam.Nu moare nimeni daca nu faci exercitiu cu exercitiu. Sper ca te-am lamurit, chiar daca am scris putin.Bafta in continuare, si la scoala!:*

| Slow a răspuns:

Suntem la sfarsitul vacantei si inca nu mi le-am facut. Adica nu am multe. Doar de citit o carte in germana si sa fac 4 chestii la ea. Cartea am citit-o, dar mi-e lene sa scriu... Eh, mai avem timp tongue

| IngerasDeCiocolata a răspuns:

DEpinde...
De obicei la inceput...
happy
Dar cateodata mai am si pe la sfarsit happy

| Achilles a răspuns:

La inceputul vacantei nici nu vreau sa aud de scoala, teme, carti, etc.
la sfarsit e mai bine