| SaRa13 a întrebat:

Voi ce ati alege?
Samsung Galaxy S III sau IPad 3?
Funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai intrebat tu e ceva de genul..."Bicicleta sau masina"...dar oricat mi-as dori tableta nu pot sa las S3-ul pentru un Ipad!

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SIII, portabilitate, PUTERE, muult mai multa decat a iPad-ului, si future-proof.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S III.

| stefioctavia a răspuns:

Galaxy S III

| Maruuuca a răspuns:

Depinde de ce iti trebuie. daca ai nevoie de un telefon, atunci Samsung, dar daca ai nevoie de o tableta, atunci Ipad-ul. Eu sincer as alege Samsungwinking

| nsalion a răspuns:

Suta la suta Samsung Galaxy S III nu IPad 3 samsungul e totusi mai portabil si mult mai bun cu multe facilitati chiar daca are ecranul mai mic are si wi-fi acu nu-s daca si ipad are wi-fi da decizia e a ta tu alegi eu ati spun sfatul meu:Alege Samsung Galaxy S III!

| SaRa13 explică:

Pai....Telefon am.Am si tableta dar....ambele sunt cam stricate.
Deci am de ales.

| Azµre a răspuns (pentru SaRa13):

Da părinții tăi cred că n-au pe ce cheltui banii... Cea mai mare prostie să învestești în tehnologie, mereu apare ceva nou.

| SaRa13 explică:

Merci pentru raspunsuri si pareri! :-)

| rapto88 a răspuns:

Samsung galaxy s 3

| Stefan1993 a răspuns:

Depinde ce vrei intre telefon si tableta. Tableta e tableta, telefonul e ca sa vorbesti la el. Sincer detin un iPad 2, l-am luat pentru jocuri, intru pe mess, pe skype, etc... Daca vrei tableta ia-ti iPad 2, pentru ca 3 are probleme cu bateria se incinge foarte mult. Daca vrei telefon, mai bine mai astepti putin pentru ca va aparea iPhone 5 happy Succes

| bianca_2257 a răspuns:

Ipad 3

| freestyle23 a răspuns:

Pai vrei tableta sau telefon?straight face