| georgy362 a întrebat:

Asi vrea sa-mi spuneti ceva... cand va plictisiti si sunteti singuri ce faceti caci eu ma plictisesc de morrr orice raspuns va fi primit bine(chiar daca e mai stupid sau nebunesc)

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Vizionez un film, citesc o carte care mi-a fost recomandată sau care mi-a atras atenţia prin titlul ei, încerc să ajut utilizatorii site-ului TPU dând răspunsuri la diferite categorii, vorbesc cu prietenii la telefon (eventual stabilim o întâlnire în oraş), cânt la chitară, ascult muzică, citesc diferite articole pe diferite bloguri, etc., etc.
O zi frumoasă şi neplictisitoare!