| Anonima568 a întrebat:

Voi ce faceti ca sa scapati de emotiile de dinaintea tezei?

11 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mă gândesc că din moment ce am învăţat cât am putut de mult, nu se poate să iau o notă mică.
Dacă ştii că eşti pregătită, nu ai de ce să ai emoţii. Plus că odată ce ai foaia cu subiectele în faţă, intri în atmosferă şi uiţi de panică.

| misterioaѕa a răspuns:

@diavolita Da merge pentru tine! daca vrei sa faci asta fa`o dar nu invata prostii si alte persoanewinking
Paiiii eu nu pot face nimic si tot am emotii!
Pa, pa.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Eu de exemplu am dat teza ieri, si n-am avut nici o emotie.
Pentru ca am invatat bine bine si am facut ceva la teza.
Daca inveti si esti sigura pe tine nu o sa mai ai emotiiwinking

| RoxxuInna a răspuns:

Eu impreuna cu clasa tipam de ne aude si china, apoi spunem o rugaciunebig grin ...sa stii ca merge

| NickiMinaj a răspuns:

Nimic rolling on the floor doar n-o sa invat.

| MiTzZzA a răspuns:

Pur si simplu incearca sa le ignori... Gandeste-te ca este doar un simplu test, Ca orice nota ai lua nu conteaza la medie... etc.
Pentru mine functioneazahappy

| A98 a răspuns:

Invat

| diana_8914 a răspuns:

Pai invat bine totul si ma gandesc ca voi lua o nota mare.trebuie sa fi optimista.nu poti scapa de emotii.ele se pot diminua dar nu vei putea sa scapi de ele. sper sa iti fi fost de ajuor.

| Anonima568 explică:

Doamne fereste laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dacă eşti bine pregătită, emoţiile sunt mai mici. Emoţiile, în cantitate rezonabilă, sunt bune, te ajută să te mobilizezi pentru teză, test, examen.
Dacă vrei un plus de informare, dacă vrei să te relaxezi ori să te distrezi, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/!

| diavolita_4495 a răspuns:

Ma masturbez toata noaptea, serios! chiar merge.