| andrada a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti innebunite dupa un baiat care nici nu va baga in seama? cum ii atrageti atentia? Funda si plz fara rasp gen "il las in pace"

Răspuns Câştigător
| abcdefgh a răspuns:

Buna! Eu i am scris un biletel : "te plac foarte mult! dupa comportamentul tuturor fetelor din clasa iti poti da seama cine sunt? " Poti sa ii atragi atentia printr-un: un zambet cuceritor happy, intri des in discutie cu el... sau ii poti zice direct, in privat " Te plac!" Succes cu tipu'!

3 răspunsuri:
| adee_4040 a răspuns:

Pai daca nu stie ca existi fa cunostinta cu el smugsmug nu-l lasa in pace smugsmug dar nici nul urmari ca nebuna tot timpul s-ar putea sa te evite din cauza astalaughing daca te place te va observa si va incerca sa te cunoasca sincer nu cred ca exista vreo metoda de ai atrage atentia daca nu esti tu insati love struck

| Ɔнσcʝσℓαтɛ a răspuns:

Ii zic unei prietene. sa vorbeasca cu el. Uneori merg in aceeasi directie cu el si ii spun :,, Buna! Ce coincidenta ca ne intalnim! '',. sper ca te ajuta. Fundoi?

| adryana_6228 a răspuns:

Pai incerci sa intri si tu prin grupu lui. te imprietenesti cu amicii lui si cu putin noroc sjungi si pe langa el! dai funda?