| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce intamplari paranormale ati avut? Cea mai creepy intamplare primeste funda ...ps

Răspuns Câştigător
| FunnyLife a răspuns:

Mie nu mi s-au intamplat chestii paranormale dar tatalui meu si bunicilor li s-au intamplat o groaza. Si voi incepe cu vrajitoarea din sat. A murit dar cand traia a facut o groaza de lucruri dubioase. A batut odata niste pari in jurul casei bunicului si in urmatoarea zi bunicu era sa moara. Tot ea a blestemat pe cine ii iubeste barbatul. Doar ea a fost victima blestemului. Tot la mine in sat matusa a gasit chestii ciudate. Au gasit oua de gaina deformate in pamant, au crescut trandafirii in mar si astea inainte de revolutie. Tot asa i s-a intamplat tatalui meu. Mergea la cules de ciuperci prin padure. Si la un moment dat unchiul care era cu el i-a spus sa taca dar tata bolborosea ceva. La un moment el se trezeste ca dintr-un vis. Su in tot acest timp el mergea prin padure. Bunicul a mai patit ceva cand era mic. Mergea cu vacile la pascut si la un moment dat a auzit muzica in niste spini. S-a apropiat si cand a realizat ca era michiduta a fugit cat il tineau picioarele. Si tot nu a scapat de el sad acum ceva timp tata se ducea sa ii duca la bunicu un tricou sfintit ( intelegi scopu) si pe drum a facut accident. Bn el nu a patit nimic si nici masina nu a patit mare lucru ( intelegi de ce s-a intamplat asta in ntr-un loc in care tata era singur pe drum si mergea cu 30 km pe h). Sper ca ti-au placut. Povestile sunt 100% adevarate.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci,aveam în jur de 10 ani şi mă uitam la Fenomene stranii pe Discovery.
Stăteam în pat exact cum stau ăia din filme care se uită la filme de groază: cu pătura pe cap şi cu genunchii apropiaţi.
Mă uitam că le cădeau ălora lucrurile prin casă şi la un moment dat, îmi cade o carte de pe birou.
Să mor acolo. I don't want to see

| florycik0international a răspuns (pentru anonim_4396):

Si esti bine acum?

| anonim_4396 explică (pentru florycik0international):

straight face.

| 6Anonim9 a răspuns:

Am fost la padure cu niste prieteni cu cortul. Era pe inserate si am mers cu inca un prieten in adancul padurii, dupa ultima tura de lemne. L-a ajutat sa isi puna lemnele pe brate iar el a plecat inainte. Cand sa iau si eu lemnele de jos, m-a pisat o broasca pe mana. M-a pisat timp de vreo 3sec, apoi am realizat ce mi se intampla si cum eram aplecat m-am speriat ca nu m-a pisat intre ochi. Am aruncat lemnele jos si am fugit repede la corturi. Noroc ca eram langa un parau cu apa pura, si am avut sapun la noi. laughing