| HelloKitty88 a întrebat:

Aveti puteri paranormale? Daca da, ce putere si o intamplare... cea mai buna primeste funda+vot!

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Iubeste-l pe Dumnezeu si ai sa vezi ce putere iti da

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc

| anyia a răspuns:

Mda. De obicei cand stranut ma gandesc la trandafiri si in camera mea apar cateva buchete, asa, din senin. Saptamana trecuta am descoperit ca pot zbura pe matura prin mall, iar daca ating apa ma transform in sirena. Am putere de concentrare foarte mare si pot sa transport oamenii dintr-o tara in alta sau pot face cartile sa vorbeasca. Pentru meditatii, consulta un psihiatru.

| HelloKitty88 explică:

Eu nu v-am intrebat cum sa obtin, eu v-am intrebat ce puteri aveti...sau daca aveti...