| Anonima9 a întrebat:

Voi ce note ati avut in clasa a 7-a la mate?sadnu prea ma descurc la mate. e singurul obiect care il urasccrying

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Eu am numai 10 la matematica.adica si la oral, si la teste si la tezebig grin

| Libelle a răspuns:

In clasa a spatea...am avut cativa 10, si 9 si s-a strecurat si un 8.
9 in teza pe sem I, 10 pe al doilea.
Da nu te plange de a 7-a.Invata teoremele alea(pitagora, thales, totul despre triunghiul dreptunghic, echilateral, alea cu unghiuri de 30 grade, isoscelul cu ungiuri de 45 de grade, etc)pentru ca in clasa a VIII-a fara ele nu faci NIMIC.
Ia meditatii, dar fa ceva ca daca nu inveti acum, nu mai inveti nicicand.

| AnnaMariaaa a răspuns:

La matehee hee pai.pe sem 1 am avut 3, 8, 5, 8, 7, 9 si 5 in teza si pe sem 2 un 9, 6, 6 si in teza nu mai stiu.note relelaughing urasc matematica

| Mihai7best a răspuns:

Stai calma ca nu esti singura care uraste matematica laughing eu si acum in a9a o urasc laughing

| oAnna a răspuns:

Pai matematica e obiectul care imi place cel mai mult big grinbig grin deci am avut 10 media,,, Matematica rullsbig grin

| NoMusicNoLife a răspuns:

Eu acum sunt in a 7-a si pana acum am 5 de 10 rolling on the floor oh go on sincer nu stiu cum am reusit sa-i adun ( bine stiu cum da cu celalalt prof cred ca aveam 3 note p semestru laughing ].

Anyway, toti colegii de la mine din cls ma intreaba : Cum poti sa intelegi?

- Pai simplu!

si la mine e chiar simplu ( totul merge pe logika si pe toata teoria invatata pana acum )

sincer... eu nu ced ca e asa greu pe cum pare :X

succes si daca vrei sa te ajut da-mi un mesaj big grin

| Diia_5712 a răspuns:

Hehehee hee nu esti singura draga luana care uraste matematica.si eu o uras.desi in generala am avut doar 9 si 10.am tocit rau pentru notele astea. dar sa stii ca nu mi-a ramas nimic in cap.doar atunci pe moment.la teste sau asa.in orice caz acu am scapat de eahee hee incearca sa tocesti, dupa aia o sa iti placatongue o sa vezi sau ce putin asa o sa crezitongue bafta oricum>big grin