| Andreea1130 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre Catalin Botezatu? mie mi se pare ca are fite si ca prea isi schimba iubitele ca pe ciorapi.big grin

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bravo lui.Arata chiar bine pentru varsta lui, dar face alegeri cam proaste in amor.Adica,sa te indragostesti de Bianca-tate-de-plastic-creier-de-silicon? Haideoh go on
Se taie naibii noapte in asternuturi in plasticul nefinisatlaughing
Daca as fi in locul lui mi-as alege viitoarea nevasta din alte meleaguri.Nu zic, romancele sunt frumoase dar prea falsewinking

| Maariiaa a răspuns:

Buna,
Parerea mea este ca acest Catalin Botezatu este cel mai fitos si orbil om prezentat in ziare, la televizor. Cand il vad nu il suport deloc.
Emisiunea,, Burlacul" a fost o pierdere uriasa de timp pentru postul Antena 1. Mai bine baga o emisiune educativa decat pe prostul de Botezatu.
Iubitele chiar si le schimba ca pe ciorapi. Ba o are pe aia, ba pe aia. Oribil!

Pa, pa!
Numai bine!

| Sἶrenἶa a răspuns:

Eoo, nu prea il suport.oh go onj laughing)

| Диана a răspuns:

Mi-e indiferent... oh go on

| lovenotsex a răspuns:

Ai dreptate, pentru impresii. Dar fiecare isi face viata cum vrea, atata timp cat ii este permis de cei din jur si de acele "sosete" care vin la el si stau cu el pentru a se ridica in modelling si nu numai.Si acele persoane sunt false, pe langa el.Asta este viata si societatea in care traim, nu e singurul.

| UninspiredName a răspuns:

Curvar...ca multi altii in ziua de azi...multi ii urmeaza exemnplul oare dc pentru ca e misto sa le schimbi mai des decat pe chiloti ca sa stie lumea ca ai lipici la fete.

| alexa_4958 a răspuns:

Ai dreptate.Nu inteleg de a fc emisiunea asta sa arate cat de fals e?