| RorySan a întrebat:

Voi ce v-ati gandit sa faceti pe viitor?

20 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca starea sanatatii mele nu imi dadea de furca, aveam multe de infaptuit.
Dar, sunt multumita ca mi-a dat bunul Dumnezeu 2 ingerasi, am casa si familia mea, iar acum ma rog sa ma tina Dumnezeu cat mai mult sa imi vad copilasii la casele lor.
O zi buna sa ai happy

| RorySan explică (pentru caramela):

Multumesc la fel!

| AFR81 a răspuns:

Sa termin facultatea, sa ma angajez ca profesor, sa-mi intemeiez o familie, sa-mi fac o vila, sa-mi cumpar o masina, o barca si sa particip la cat mai multe turnee de tenis de amatori.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

M-am gandit ce nu o sa fac pe viitor.

| RainmakerX a răspuns:

In mare parte DA.
Stiu la ce facultate vreau sa merg si ce job as vrea sa am *IT related*.

Cred ca este de ajuns pentru moment happy

| WaterDrop a răspuns:

Sa ma casatoresc cu tine.Cum procedam?

| RorySan explică (pentru WaterDrop):

laughing Amuzant laughing

| WaterDrop a răspuns (pentru RorySan):

Doar pana la proba contrarie.

| Sociopat a răspuns:

Pompier

| Axys a răspuns:

Buna pe viitor imi doresc sa am casa mea! ceea ce ar fi cam greu de obtinut in Romania...

| Axys a răspuns:

Toti cu siguranta ne gandim sa avem casa noastra sa stam separat de parinti sa simtim ca ne descurcam pe propriile picioare.
sa ne decoram cum vrem in propria casa :3 eu visez asta pentru ca imi doresc foarte mult!

| SimonaCristina a răspuns:

Sa urmez cursurile UNATC-ului.
Ma gandesc si la posibilitatea optarii pentru FJSC.
Deocamdata, sa intru la profilul dorit, unde o sa am timp sa iau o decizie clara in privinta studiilor superioare.
Toate cele bune!

| GoldandSilver a răspuns:

Pe viitor as vrea sa raman fericit si cu inima impacata ca mi-am urmarit visul si ca am o meserie in care nu muncesc, ci fac totul cu multa placere.

| Ahatus a răspuns:

O sa devin ccersetor

| Nicole_Denisa_1999 a răspuns:

Sa merg la mare, sa merg in excursii, sa cant la chitara, sa desenez, sa citesc 2 ori o carte preferata, sa ies la joaca cu copii prieteni si cam atat. Sper sa te fi ajutat cu dilema

| Nicole_Denisa_1999 a răspuns:

Sa merg la mare, sa merg in excursii, sa cant la chitara, sa desenez, sa citesc 2 sau 1 carti preferate, sa ies la joaca cu copii, prieteni si cam atat. Sper sa te fi ajutat cu dilema