| RubikSD a întrebat:

TPU, cum v-ati gandit sa faceti acest site?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce exact vrei să spui? Te referi la modificări? Vrei să întrebi ce am schimba la el? Sau?

| EmaS a răspuns:

Cauta pe google Catalin Tenita este fondatorul acestui site.http://www.youtube.com/watch?v=IR9aJUz6wF4

| Vizitiul a răspuns:

Daca asta-i site gandit inainte de-a fi facut...Nu s-au gandit, l-au facut dintr-un reflex patologic.

| RubikSD explică:

Nu, vreau sa zic "cum v-ati gandit sa creati un astfel de site"?

| Apache a răspuns (pentru RubikSD):

Pai in cazul asta exprimarea ta este gresita. fiindca nu noi am facut siteul.ci catalin tenita, si ajutoarele lui!
.si nu ne-a intrebat pe noi atunci cand l-a facut

| NOname a răspuns (pentru RubikSD):

Dănuț, n-a fost ideea noastră, a utilizatorilor, ci a fondatorului site-ului, Cătălin Teniță.
Lui i-a venit ideea creării unui astfel de site, pentru că a fost/este un idealist convins și i s-a părut grozav ca oamenii să se ajute între ei, dând sfaturi utile unii altora, învățând unii de la alții, schimbând păreri...
Fără el TPU n-ar fi existat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia mai tăceţi! Eu, Dumnezăiţa şi cu Dumnezău am făcut site-ul prin puterea ce i-am dat-o lui Cătălin adică ceva gen Iisus. Fir-am binecuvântaţi!