| Nicole_8267 a întrebat:

Voi cita apa beti pe zi?
Pentru ce credeti ca e benefica ea?))

6 răspunsuri:
| alexandra_4554 a răspuns:

Sincer beau apa moderat 1, 5 litri de apa pe zi, este benefica este adevarat dar nu trebuie sa exagerezi cu ea, dar acum ca vine vara 2 litri sunt indicati pentru hidratarea pieli

| Nicole_8267 explică (pentru alexandra_4554):

Eu beau 2-4 l pe zi...ca sa nu am cosuri big grin

| alexandra_4554 a răspuns (pentru Nicole_8267):

Totusi 4 l?, este ca-m mult plus nu uita ca apa in cantitati mari nu se mai elimina deci ingrasa, mai usor cu apa 2, 5 l este suficient

| Nicole_8267 explică (pentru alexandra_4554):

Nu...e normal sa bei intre 2-7 l nu credd ca e mult nici putin in orice caz ma stradui 2 l

Răspuns utilizator avertizat