| LittleLady1 a întrebat:

Voi credeti ca exista femeie dura? Adica o femeie care sa nu cedeze in fata niciunui barbat.

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu,nu exista.Fiecare femeie vrea sa auda ceva de la un barbat.Depinde de varsta ta puisor. Spre exemplu, toate femeile vor sa vada unul(din multele lucruri)la un barbat.Vor sa vada ca nu sunt percepute ca niste obiecte sexuale, nu sunt percepute ca niste 'halci de carne, cu o gaura'Vor sa vada ca sunt vazute ca suflete, ca persoane cu sentimente.Vor sa fie apreciate.In mod normal femeia este sexul frumos, iar barbatul sexul tare.Iti bag mana in foc,am avut discutii intime,si relatii intime,cu fel si fel de femei (nu ca ma laud nu asta e scopul)Dar stii cum? si stii de ce? Pentru ca le-am aratat ca nu vad doar asta in ele, multe femei tanjesc dupa romantism, altele dupa perversitate. Unele adora limbajul vulgar, unele au diferite fantezii, Trebuie sa intelegi un singur lucru.O femeie se va darui complet cand va primi lucrurile dupa care aspira.Va da 120% din tot ce poate, ca sa fie bine.Doar ca precum si barbati, exista fel sifel de femei. Tine minte un singur lucru, barbat nu e ala care se culca cu 1 000 de femei, ci acela care refuza 1000 de femei pentru cea de acasa. Unele femei sunt atrase de barbati cu barba, altele de cei fara barba. Unele adora sa isi treaca mana prin parul lung al iubitului, altele adora sa atinga un cap fara par.Sunt multe genuri de femei in lumea asta. Unele's de moravuri usoare, altele isi doresc o relatie.Pe scurt, lasa-mi un idd de mes si iti voi explica mai multe happy

| OnuOnulică a răspuns:

Femeie dură?
Da, cred.Sunt foarte multe happy avem și noi multe exemple în România.

| vocea a răspuns:

Raspunsul este foarte simplu draga lady, sunt 2 variante
1. ori sa fii calugarita desi este foarte greu mai ales ca nu ai contact cu barbatii si
2. sa fii lesbi adica sa iti placa doar femeile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde prin ce sa '' cedeze ''. Nu cred ca exista o femeie care sa nu se indragosteasca de un barbat si sa ii cedeze farmecelor lui, chiar daca ea nu recunoaste si incearca sa para dura. Adica, sunt unele care par a fi stana de piatra sa spun asa. Dar de fapt au multe fisuri. Intelegi ce vreau sa spun, nu?

| Wukii a răspuns:

Bună!
Desigur că există.
O seară faină!

| Agoraphobia a răspuns:

Sigur ca da, si sunt foarte tari

| Agoraphobia a răspuns:

Da, si sunt foarte tari

| chiccabella a răspuns:

Ha,ha...asta intrebare e foarte buna! E drept ca de multe ori partenerii nostri ne supara, dar pana la urma toate cedam.Sau depinde te tii batoasa in fata unuia dar cedezi altuia.Sau trebuie sa fi lesbi ca sa nu cedezi unui barbat, doar femeilor.LOL