| Cupcakeeee a întrebat:

Voi credeti ca un sagetator si un peste nu se potrivesc intr.o relatie? asa cica spune horoscopul si nu vreau sa cred.straight face

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Teoretic ai dreptate zodaicul asa spune cica`i iubire din mila.
Dar nu trebuie sa crezi astea, nu existe zodii care sa indeplineasca 100% caracteristicile, va iubiti asta e zodiacul sa zica ce vrea el, voi trebuie sa vedeti daca va potrividi din punct de vedere caracterial si al personalitatii.

Nu mai crede in prostiile astea.

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Nu neaparat se intampla lucrurile asa cum spune Horoscopul.

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmotel a răspuns:

Ce treaba au niste chestii inventate de niste oameni din plictiseala cu relatiile dintre doi oameni?