| lilboutique a întrebat:

Voi credeti in horoscop? aveti motive pentru a crede/a nu crede? eu nu stiu ce sa spun, cateodata s-a intamplat ca ceea ce am citit sa fie adevarat. Chiar de curand mi s-a intamplathappy

Răspuns Câştigător
| karakedi13 a răspuns:

Salut. Treaba cu horoscopul e cat se poate de simpla. practic este ca un fel de sondaj, care este realizat in urma pataniilor/sentimentelor unor persoane de aceeasi zodie.winking Ca un fel de interviu. Faptul ca ti se intampla cam aceleasi lucruri de ceea ce scrie acolo, e o simpla coincidenta. Horoscoapele au fost initiate, pentru a le face oamenilor sa le bata inima mai tare, daca as putea zice asa. happy Iar faza cu zilele norocoase, care doar ce s-a initiat, este si aceea doar un fel de "superstitie"... Poate ca in revista zice c-o sa fie ziua ta buna... dar exista supriza sa iasa o zi proasta. laughing

2 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Ma distrez citind horoscopul si uneori se nimereste cate ceva adevarat...rar recunosc laughing

| liveincolors a răspuns:

Cred in Dumnezeu, iar astrologia, mi se pare ca e cam paralela cu credinta.