| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti in unele semnificatii ale viselor? O prietena de-a mea,nu stiu ce sa zic, de 3 ori a visat ca ii cad dintii si ii curgea si sange si de fiecare data a murit cineva la scurt timp dupa...si a mai zis ea altele, ea crede.Eu intr-o seara dormeam cu prietenul si am visat ca eram tot acolo in pat singura si ca a aparut un lup langa pat si m-a atacat,m-am trezit foarte speriata, dupa 2 3 saptamani ne-am despartit, destul de urat...Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă și dicționarul de vise de pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| Musique a răspuns:

Visele nu au o semnificație.
Faptul că te-ai despărție de el, a fost o simplă coincidență.
Toate astea-s superstiții și prostii.
Multă baftă!