| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Voi credeti in zane, spiridusi, elfi etc...Toate chestiile care au legfatura cu zanele...Credeti?!?

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu cred in de astea, dar cred in balauri cu doua capete.

| RoxAnana a răspuns:

Asta e doar pentru copiii mici (in special minimaxul) laughing eu nu cred in asa ceva normal

| Andreea_5313 a răspuns:

Nu

| tremurici a răspuns:

DahappyTocmai aseara a venit spiridusul sef si mi-a daruit oala lui cu bani de aurhappyDe unde porneste curcubeulhappy

Răspuns utilizator avertizat
| glamour a răspuns:

Nu. Doar copii cred in chestiile astea, pana la o anumita varsta cand incep sa se maturizeze.

| yo4ever a răspuns:

Nu.nu cred.happy sunt povesti happy

| Ioana4you_9496 a răspuns:

E imposibil sa existe. Pe pamant sunt doar oameni si animale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca nu byanka...aceste creaturi "traiesc" in basmele unor autori concepute pentru copii mici, si pentru a-i adormiwinking

| lolita_8716 a răspuns:

Ce intrebare.nu exista nici zane nici spiridusi

| Onutza55 a răspuns:

Nu sunt doar basme care le cred copii micuti dar la o varsta mai mare nu mai cred ci sunt doar basme care le cred doar copii mici straight face