| anonim_4396 a întrebat:

Voi cu care tineti de la emisiunea Burlacul? Violeta sau Mihaela? Funda pentru cel care da primul raspunsu si are si ceva argumente dc a ales acest raspuns ...Ms :*

9 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Ba frate... voi sunteti.
Vreu si eu un argument(fara suparare)de ce naiba va uitati la lipsa asta de incultura in care 20 de pitzi se bat pentru un poponar ca botezatu'. da-mi si mie mesaj pe privat ca sa vad si eu pana unde duce incultura in tara asta de ****.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Sus cu Mihaela! Cătălin pare foarte atașat de ea și mi se pare drăguță! Tu cu cine ții?

| Dulke a răspuns:

Ofh grea alegere ma gandesc ca Mihaela ar putea ajunge undeva doar pentru ca este obisnuita cu viata de sus bine mai intai sa uitam trecutu ei s ane gandim in viitor hiar nu ar fi problema unora chiar si a mea ca ma framanta cum a ajuns acolo sus si prin ce. ma rog, cum am zis, eu sincer nu prea o vad frumoasa decat corp si stie sa se imbrace. iar Violeta are corp si ea dar mi s-a parut cam barfitoate, imi cer scuze pentru cei fan Violeta cu toate ca eu o ador pe Roxi hambalistha pacat nu merita de cata e mult pre frumoasa. Sigur Mihaela va ramane cu catalin dar ma intreb dc ar renunta la frumoasa Bianca pentru urata de Mihaela thinking:X pwpi

| retouchan a răspuns:

D`acord cu 101.Toate`s pitzipoance si vor sa apara la tv si sa il goleasca de bani pe popo`si dupa aia o sa faca ca Bianca Dragusanu, merge la toate ziarele si zice ca o batutolaughingCe`o ajuns si tara asta.

| retouchan a răspuns:

Scuze. 110

| kry5tyna a răspuns:

Eu tin cu Mihaela, dar cred ca, Catalin o va alege pe Violetasad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mihaela sa traiasca in... lui botelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu nu tin cu nici una deoarece mie mi se pare ca amandoua merg dupa banii...si asa bote face asta doar pentru emisiune, deoarece eu nu cred ca chiar va fi o relatie lunga intre el si castigatoare! laughing)Doar pentru emisiune.nu zic ca poate au fost fete care chiar au tinut la el, dar asta esad!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori care a tinut cu mihaela a pierdut nu am nimic cu ea dar nu mi se pare potrivita pentru catalin botezatu dar violeta e castigatoarea va spun eu