| LuminitaRoz a întrebat:

Voi cum faceti impresii bune? Adica, cum va purtati cu prietenii? care e felul vostru de a fi?

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Buna Luminitahappy Pai fiecare cum este educat, s-au cum ii place sa fiebig grin Eu unul sunt o persoana amuzanta cu simtul umorului si mereu amuz prietenii cu glumele melehappy Si sunt foarte vorbaret altfel nu ai cum sa faci impresii bune si de a fi un prieten bun, stiu alti care se lauda ca tasu are firma, masina tunata si multe alte chesti, mai bine clasic si cu simtul umoruluihappy Sper ca te-am ajutathappy O seara buna!

Răspuns utilizator avertizat
| NuStiTotulDespreMineAsaCaTaci a răspuns:

Sa fiu eu insumi. langa prieteni adevarati te poto purta oicum deoarece e bine sa te cunoasca asa cum esti tu