| LuminitaRoz a întrebat:

V-ati mutat la o alta scoala? cum ati facut sa va acomodati si sa faceti impresii bune celor de acolo?:*

2 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Bună!
Îți dau un sfat: În primul rând trebuie să te comporți normal.Nu fi o persoană cu măști.Cine te va place te va place pentru ceea ce ești nu pentru ceea ce pari a fi.

| HappyYoyo a răspuns:

Fi tu însăți. fiecare scoală e diferită, însă cu siguranță că vei plăcea persoanelor potrivite. celor nepotrivite nu ai de ce să le lași vreun fel de impresie happy