| soffie a întrebat:

Voi cum va petreceti o seara de >vara?:

4 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

Pai,deseori stam afara la masa cu sucurui, seminte sau pe terasa ..mai vin prieteni si povestim, radem mult pana se face tarziu.laughing noi vara nu prea DOrmimlaughing :X:X iar cand mergem la mare nu dormim deloc..Anu trecut stateam si jucam carti si ascultam muzica pana dimineata si apoi direct pe plajalaughing

| DWDT a răspuns:

Ma plimb, stau cu iubita mea, ne adunam o gasca si jucam poker sau carti sau remi sau table sau blablabla sau ascultam muzica, povestim, gratare

| TheYonutz19 a răspuns:

Eu vara nu dorm!

| ZmeuricaXD a răspuns:

Poi eu impreuna cu iubitul meu si prietenii iesim pe afara la un suc sau ne retragem undeva unde sa nu facem chiar asa galagie si sa nu deranjam oameniistraight face, si stam acolo la povesti laughing si mai tarziu mergem si noi pe acasa dupa ce ne-am plictisit.Eu merg la iubitul meu acasa big grin si acolo mai stam si noi doi la povesti, chestii.Tu cum ti-o petreci?smug