| usuk a întrebat:

Voi de pe ce site-uri (bune) ati invatat pentru a lua permisul auto B? Tot caut si nu gasesc nici un site cu informatii puse cap la cap. Cum as putea invata mai usor partea teoretica?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E-drpciv.ro eu am avut noroc ca am dat de carnet in strainatate si nu mi-am blestemat zilele cu teoria romaneasca unde iti vin 3000 de intrebari la B

| Alesandraas a răspuns:

Eu una de aici http://www.i-drpciv.ro/ fac teste, la fel a făcut şi mama. Care deşi are o vârstă a luat sala! :))