| nodeerskulls a întrebat:

Unde as putea sa fac rost de informatii despre dialogul de vanzare? Am de scris un atestat despre acest subiect, si am nevoie de partea teoretica, dar nu gasesc nici o carte despre subiect, si nici pe internet nu am gasit o definitie sau o clasificare oficiala. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Uite aici ceva daca nu ai vazut deja, poate te ajuta
http://www.scritube.com/......381311.php
capitolul 11, dezvoltat aici

http://www.scritube.com/......162421.php

| nodeerskulls explică (pentru mixxjim):

Multumesc frumos. pe prima o vazusem (nu este oficiala, este un fragment dintr-un ghid, m-am mai interesat XD), pe a doua nu. sunt inca in cautare de surse, dar asta o sa fie folositor big grin

| catalina1121 a răspuns:

Pe un motor de cautare care se numeste google sau pe dex online, bafta.

| nodeerskulls explică (pentru catalina1121):

M-am uitat deja pe acestea, dar cum ti-am zis, nu da nici o informatie OFICIALA. tonul asta de superioritate nu ajuta cu nimic.