| Andreee a întrebat:

Parintii au venit cu voi in prima zi de liceu?

12 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Nu.

| William a răspuns:

Da, doar mama.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da laughing)) a vrut sa imi cunoasca dirigintele si cred au mai fost inca vreo 3 pariniti de la mine din clasa si nici nu a vorbit cu ei, ce om laughing) in conditiile in care tatal meu si ceilalti parinti care au venit si-au lasat treaba special pentru a cunoaste omul care ne va ghida in urmatorii 4 ani

| AtateaConditii a răspuns:

Da si nu mi rusine, nu a venit pentru ca am rugat-o eu, a venit pentru ca era curioasa si ii place sa se implice( in sensul bun) in viata mea.

| ElenaSA a răspuns:

Daca sunt niste parintii curiosi si grijulii ar putea veni. Mai discuta cu dirigintii, vad daca este totul in regula. Nu este deplasat sa-si conduca copiii in prima zi de scoala, daca timpul cat stau acolo nu este asa mare si daca nu sacaie cadrele didactice.

| Sociopat a răspuns:

Ai mei n-au venit niciodata cu mine la vreo festivitate.

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu, n-au venit. laughing Mi s-ar parea aiurea. In prima zi de liceu ar trebui sa-ti cunosti noii colegi, sa te imprietenesti cu ei, nu sa stai cu parintii langa tine.

| Mussette a răspuns:

Nu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La liceu nu, dar in a 8 da. Am plecat din Romania in Italia si na, vroia sa fie cu mine acolo, si mi-a picat bine ca nu stiam pe nimeni laughing

| Mechanix a răspuns:

Nu.

| Capi a răspuns:

La mine nu a venit, dar nici nu prea are timp