| Dance_1650 a întrebat:

Voi la ce liceu vreti sa va duceti?big grin sj unde se afla liceulhee hee
Dau fundita la cel care se duce la acelasi liceu cu mine:-x

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

Vreau la Mircea Scarlat! tuuuu!?!?¿!?¿ ps din Alexandria

6 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

La colegiul national"Mihai Eminescu" din Baia Mare, la profil bilingv englez sau la filologie, înca nu m-am hotarat.hee hee

| Adorable a răspuns:

Doar 1 la 1000 de utilizatori TPU se afla in acelasi oras cu tine.
Galati - Gheorghe Asachi ( Filologie )

| CanTrioTc a răspuns:

La Mircea Scarlatu :d

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Liceul depinde de domeniul pe care vrei sa. l urmezi si in functie de oras

| Akka a răspuns:

Colegiul National Matei Basarab sau Colegiul National Spiru Haret din Bucuresti

| pick1990 a răspuns:

Specizeaza si tu orasul.Eu sunt in Alexandru Ioan Cuza, Bucuresti