| Angel_4453 a întrebat:

Voi puteti sa va impartiti in 2 (in scoala si in iubit) ori nu prea va ganditi la scoala si tot timpul sunteti cu capul in nori?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In afara de ora de matematica care actioneza asupra mea ca un somnifer sunt atenta la celelalte orebig grin
Daca ar fi sa aleg dintre un el si scoala as alege scoala.Nu ca sunt eu mare fana a scolii, dar stiu ca asta e viitorul.Cu iubirea e ca la loto:ori il gasesti din prima, ori mai joci de cateva ori si te lasi, ori iti bagi picioarele si nu mai cauti.Eu am ales varianta c)laughing
Nici ca imi amintesc ultima oara cand am fost cu capul in nori. M-as ridica dar nu ma lasa ancora. Mi s-au promis niste aripi dar cred ca am dat adresa gresita de livrarethinking

| Ana a răspuns:

Le combin pe amandoua

| AliceHappyGirl a răspuns:

Bineinteles ca se poatewinking

Cei doi trebuie sa fie alaturi unul de celalalt si sa se inteleaga unul pe altul.

Chiar daca intr-o zi nu se pot vedea ca unul dintre ei are f mult de lucru pentru la scoala, trebuie ca celalalt sa-l sustina si sa-l inteleaga. Se pot vedea si in alta zi.

In plus de asta este si o zicala: "Mai rarut ca-i mai dragut"winking

Important este sa vrei pentru ca se poate!

| Helvete a răspuns:

Eu unul abia pot sa fac ceva ce imi place in timpul saptamanii, cand am scoala, dar sa mai imi fac timp si de o 'iubita'. Nu cred ca as face fata si nu stiu cum fac altii fata la asta.

| CarmenR a răspuns:

In viata ajungi sa te imparti si in 10 nu numai in doua. Ajungi sa faci echilibristica intre sot, parinti, copil, cariera, ce dorinte ai tu, probleme de orice tip, stres. Asa ca bucura-te de perioada aceasta frumoasa a vietii cand singurile doua lucruri pentru care trebuie sa iti gasesti timp sunt scoala si iubitul.

| RobertClaudiu a răspuns:

Poii cand esti la scaola esti atenta cand ai gatat te concentrezi pe prieten