| ralu5567 a întrebat:

Voi toti abolescenti fiti atenti nu va sfiiti sa ziceti de ce va e frica si de ce va e rusine spuneti-mi iar eu o sa va inteleg astept raspunsuri clare si cu inteles va pup:*

Răspuns Câştigător
| GenesisXD a răspuns:

Hm, sunt ateu, nu mi-e frica de D-zeu, ador serpii (ca fapt, am avut unul), rusine nu am pentru ca stiu ca nu trebuie sa-mi pese de orice etc., dar am principii si cel mai mult imi este frica de mine, adica poate fac ceva, nu-mi dau seama pe moment, apoi regret. Atat.happy