| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu o fata de 1 luna si ceva. Eu am 23 de ani, ea 16 ani. Sincer sa zic, nu prea ne potrivim, nu gasim nici un subiect de discutie. Ne-am dat seama ca nu ne potrivim pana la urma. Mi se pare ca atractie fizica este.
Fata este si de genul mai nepasatoare, mai rece. Am senzatia ca nu o intereseaza ceea ce zic eu.
Eu sunt mai timid, mai serios. Ea e copila putin inca inteleg asta. Mai sunt acum gen prieteni.
Am incercat sa facem sex, dar nu a mers pana acum.
Intrebarea mea este. Oare daca facem sex, exista sansa sa ne apropiem mai mult? nu stiu, sa ne deschidem, sa vorbim...

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, no way, va irositi amandoi timpul aiurea.

| lollip0p a răspuns:

Buna. hmmm, nu prea cred. Sa vorbiti mai deschis da, e posibil. insa daca nu va potriviti si nu aveti subiecte de discutie, sexul nu cred ca aduce asta, doar le va imbunatati odata ce ele exista.

| POLINOM a răspuns:

Mi se pare o prostie sa îi impui unei adolescente de 16 ani sa faca sex cu tine, tu avend 24 ani si raspunsul meu e nu, sexul nu face totul daca nu va intelegeti acum nu va veti intelege nici dupa si la 16 ani presupun ca iubita ta inca mai e virgina si daca tii la ea nu îi lua puritatea ca dupa cateva luni sa te desparti de ea.