| anonim_4396 a întrebat:

Eu am 23 de ani.
Fata cu care am vorbit o luna si jumatate, tot ma mai suna. Din cand in cand. Eu am incercat sa fiu mai serios cu ea sa am o relatie. Da nu nea mers. am incercat sincer sa fiu si eu la nivelul ei da nu prea am reusit. Ea are 16 ani.
Are momente cand renunta la tot gen se supara rapid. Si are momente cand da inpresia ca ar vrea sa vorbim. Dar asa aiurea, zici ca vrea sa ma auda numa si gata. Gen nici nu vorbeste mult.
Cum sa ma comport cu ea pui mei sa fie ok.
Ea este mai caterincoasa, mai rece, am impresia ca ii place de mine, dar numa sex ar vrea. nu stiu.
Si chestii din astea serioase nu vrea sa vb cu mine. Nu o intereseaza. Da atunci totusi, de ce mai da semne daca nu mai vrea sa vb cu mine de plictiseala?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Comportamentul ei este clar de fetita razgaiata, care vrea atentie.
Totusi, de ce nu-ti cauti o fata mai matura, de varsta ta, cu care ai putea vorbi mai serios?
Tu vrei o relatie serioasa, cu o pustoiaca de 16 ani?
Si te mai miri de ce se comporta asa!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Am pus putin suflet la ea. Si ma gandeam ca o pot schimba, sa fie mai serioasa putin si sa avem gen o relatie. Am impresia mereu ca se plictiseste rapid.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este o diferenta prea mare intre tine si ea, de 7 ani!
Ea inca se joaca cu baietii, este inca la trecerea dintre copilarie si maturitate, nu vrea ceva serios, pentru ca este inca micuta si pentru inca 3-4 ani, tot asa va fi.

Daca vrei ca cineva sa te ia in serios si sa-ti acorde timp si suflet relatiei cu tine, cauta-ti pe cineva de peste 20 de ani!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Asa e. Ai dreptate. Mersi mult de timp si de ajutor. De multe ori omu stie, dar zici sa incerci. Din cauza ca plictiseala, monotonie etc.
Eu sunt constient de ce mi-ai spus tu.

| sofisis a răspuns:

S-ar putea sa iti para rau daca vei continua sa te implici. O sa ajunga sa te calareasca ( si nu in sensul bun si sexi). O sa iti dea mari dureri de cap. Este mult prea imatura si drama queen.