| Andreiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Vorbesc cu o fata de ceva timp [ 6-7 luni ] imi place foarte mult de ea si tin la ea. si cateodata nu stiu ce sa vorbesc cu ea. ce as putea vorbi cu o fata.?

Răspuns Câştigător
| Simonnaa a răspuns:

Incearca sa gasesti interese comune. Daca iti place de ea, ai un motiv, cu siguranta! Si nukendu consider ca e o problema ca ea invata dupa-masa si tu dimineata..Va puteti intalni cu usurinta in weekend.

3 răspunsuri:
| Andreiiiiiiiiiiiiii explică:

Nu stiu ce sa zic. voi vorbi mereu oricum cu ea. mersi frumos

| Simonnaa a răspuns:

Ce simti in momentul in care esti cu ea.asta o sa conteze mult pentru eahappy

| Andreiiiiiiiiiiiiii explică (pentru Simonnaa):

Da. am incercat si imi zice de exemplu : creca sau da dachatterbox.
am intrebat-o daca vrea sa stea cu mine dupa cateva luni cat am vb.it si a zis ca nu prea are cum sa ne vedem [ eu sunt de dim la scl si ea dupa masa ].

| Simonnaa a răspuns (pentru Andreiiiiiiiiiiiiii):

Incearca sa gasesti interese comune. Daca iti place de ea, ai un motiv, cu siguranta! Si nukendu consider ca e o problema ca ea invata dupa-masa si tu dimineata..Va puteti intalni cu usurinta in weekend.