| somndevoie a întrebat:

Vorbesc cu o fata pe mess o gramada de lucruri si mereu radem, chiar daca din timiditate ne mai intrebam si despre scoala. Fata de alte fete ea nu se da la mine si asta imi place, insa in acelasi timp imi si displace deoarece eu o plac. De cand a venit vacanta n.am mai vorbit sad, i-am trimis ieri un mesaj de Paste si n. a raspuns. Ok poate nu mai aveam pentru ca de obicei raspunde. Cum sa aflu daca ma place? As vrea o metoda din care sa-mi dau seama, nu vreau sa o intreb deoarece e cam critica si nu vreau sa-mi imaginez ce s.ar putea intampla. Si va rog fara raspunsuri de genu scoate. o la un suc, film etc. Mai stiu ca. i plac leaganele desi are 15 ani si ma gandeam sa profit cumva. Funda

1 răspuns:
| BruneTTe a răspuns:

Tocmai. Ii plac leaganele, duceti-va la o plimbare, sau cu rolele prin parc si numai bine puteti ajunge si la leagane. Va observa ca esti atent cu ce-i place. Daca si ea te place vei intelege dupa vreo 2-3 zile din comportamentul ei, dupa cum iti vorbeste, dupa cum te priveste.