| Biaa17 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de ceva timp. El a intrat pe mine prin Decembrie (nu il cunoasteam) si de atunci am inceput sa vorbim. De fiecare data continua conversatia si de la un timp ma alinta si ma tachineaza laughing Credeti ca ma place?

4 răspunsuri:
| Ezeru a răspuns:

Cel mai bun mod de a afla este sa il intrebi.

| AndreeaDeea16AndreeaDeea a răspuns:

Buna.Nu prea stiu ce sa zic...asa m-am cunoscut cu fostul meu iubit.Dar era putin cam disperat de ***.Mda poate te place, dar crede-ma daca nu ai peste 15 ani nu te intalni cu el, mai ales in locuri retrase(iti spun din experienta proprie)

| Divy a răspuns (pentru AndreeaDeea16AndreeaDeea):

Ţi-a luat mult să-ţi dai seama?

| Biaa17 explică:

Am uitat sa mentionez ca e la acelasi liceu cu mine, deci ne vedem in fiecare zi si ne salutam. Deci nu ii ca si cum nu ne-am vazut fata in fata