| Oana4340 a întrebat:

Voua cum vi s-a parut atunci cand Germania a castigat locul I la Eurovision! Eu zic ca nu merita fata aia locul I!

Voua cum vi s-a parut Germania?

Răspuns Câştigător
| selfish lover. a răspuns:

Imi place Lena, pentru talentul ei, pentru ca are numai 19 ani si pentru ca este atat de naturala pe scena si la interviuri, reprezentanta Germaniei merita votata. Interesant este ca pana la inceperea finalei, melodia Lenei avea nu mai putin de 4, 5 milioane de vizualizari pe YouTube. Pe langa faptul ca piesa este buna, nemtii au facut in acest an un lucru pe care altii nu il fac, si anume sa promoveze oriunde piesa, chiar si pe internet, unde conteaza enorm.

Felicitari lui Ovi si Paulei pentru intepretarea perfecta, dar mai ales pentru faptul ca ne-au adus pe podium, in ciuda faptului ca TVR-ul este din ce in ce mai dezinteresat de acest concurs.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nici mie nu mi-a plăcut în mod expres Germania.
Pa, pa.

| emma6312 a răspuns:

Germania a avut o melodie urata.parca era o poezie...Meritam mai mult noi dar sunt multumita.

| michyy a răspuns:

Nu merita... mie mi-a placut mult de romania...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost faina mel dar nu de loc 1 dar totusi daca castiga loc 1 alta tara cu ce bani organiza ourovisionul mie mi s-a parut ca cea mai tare a fost moldova; germania romania si restul...