| anonim_4396 a întrebat:

Voua nu vi s-a intamplat ceva straniu inainde de Paste, mie da! Daca aveti povesti de genul spuneti-le si va spun si eu doua dintre care una am patit-o eu si alta prietenul meu

Răspuns Câştigător
| nowar a răspuns:

Da.Odata inainte de paste, popa care era profesor la noi la scoala a zis ca nu vine la ora si sa venim si noi la slujba..asa...nu stiu ce si o colega a tinut o lumanare prea aproape de par si a luat foc straight face apoi noi am chemat diriginta si a dus-o la spital.

9 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Nu am pățit nimic înainte de Paște, de fapt, nu am pățit nimic straniu în viața mea. Ție ce ți s-a întâmplat?

| anonim_4396 explică (pentru daηă):

Era o data 00:00 eram cu bicicleta si dintr-o data nu mai puteam sa ma misc sau sa dau din pedale in fata mea era un om(noroc ca nu m-a vazut) era negru la fata si purta o gluga pe cap...am lasat bicicleta acolo si m-am ascuns dupa un gard ma uitam la el si parca numara ceva asemanator cu banii am inceput sa spun rugacini si m-am rugat sa scap si sa ajung acasa(stand cu ochii pe "omul" acela) cand dintr-o data a trecut o masina si a disparut.Am fugit acasa tot rugandu-ma.

| daηă a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? Adică nu a fost un vis, care să fi părut foarte real?
Dacă e real, e foarte tare! big grin

| anonim_4396 explică (pentru daηă):

Daaa e real crede-ma pe cuvant si cica mi-a spus un prieten cabig grinaca iesi la 00:00 pe drum nu ti se intampla ceva asa de rau, daca iesi la 04:00 ti se intampla ceva foarte rau si daca iesi la 06:00 sau ceva de genu iar nu ti se intampla ceva atat de rau nu vreau sa mai treaca cineva prin ce am trecut eu atunci happy si mi s-a mai intamplat o data inainte e asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ai vazut prea multe filme de groaza, dar ca sa nu fiu atat de rautacios hai sa raspund la intrebare. Chiar m-i s-a intamplat ceva dubios, e o fata draguta la scoala care cred ca ii place de mine. Ceva mai dubios de atat nu cred ca exista. Pastele e magic. As vrea sa mai stau la povesti dar trebuie sa ma duc sa imi hranesc unicornul. Numai bine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca ma iei la misto si te razi de mine cel naiv esti tu nu eu tongue P.S nu fi zgarcit si da-i sa manance pe saturate tongue laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am inteles, ca tot vine Pastele acum sa pasca fericit, nu?happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing laughing

| Morphines a răspuns:

Nu, nu am patit nimic straniu. [ laughing ] Daca tot vrei sa spui ceva, spune, nu mai pute conditii!winking