| Ryuuzuka a întrebat:

Voua v-a placut cartea "Invitatia la vals"? Mie da :X. Mai sunt carti care sa fie tot asa gen ca aceasta carte? Recomandati-mi si mie ce sa mai citesc ( sunt in clasa a VII-a ), dar nu neaparat de astea siropoase... big grin.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| SnowBella a răspuns:

Si eu am citit cartea acum ceva timp si pot sa spun ca mi-a placut foarte mult. Si bineinteles ca mai sunt carti de genul, pe care ti le recomand. Una dintre ele ar fi "Dama cu camelii" de Alexandre Dumas fiul, iar alta "Maitreyi" de Mircea Eliade. Amandoua sunt foarte frumoase, impresionante si nu foarte siropoase.
Spor la citit!batting eyelashes