| georgiiiy a întrebat:

Buna TPUhappy

Vreau sa-mi recomandati o carte. Ne-a cerut proful de psihologie sa citim o carte din care sa invatam ceva (nu vreau carti siropoase ), dar nu stiu ce sa citesc (e cam pretentiossad )

ofer funditabig grin

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ecouri in memoria timpului de Claude Spaak. Este o carte extraordinara.

| Alerim75 a răspuns:

Iti recomand Tata bogat, Tata sarac de Robert Kiyosaki din care sigur vei avea de invatat foarte multe iar profesorul tau, oricat de pretentios este, o sa-ti acorde nota maxima. Cartea o poti descarca de aici: http://www.scribd.com/doc/2516951/Kiyosaki-Robert-Tata-Bogat-Tata-Sarac

| RoxiutzaRux a răspuns:

Mara - Ioan Slavicibig grin