| anonim_4396 a întrebat:

Voua v-ar fi rusine sa apareti la te vreau linga mine am nevoie de sfaturi urgent eu unu as vrea sa ma duc dar la majoritatea din familie si neamuri spune ca va rade tot satu de mine

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

In cazul in care esti major, doar tu poti decide ce este mai bine pentru tine, si nu "satul"!
ATENTIE, la gramatica!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa ma duc sa ma balacaresc la o emisiune de 2 lei la un post de televiziune de 2 lei? normal ca mi ar fi rusine

| Dafii a răspuns:

Dacă tu crezi că nu îţi găseşti jumătatea, încearcă! Şi dacă râde lumea ce? Dacă nu îţi găseşt jumătatea lumea nu va râde? Indiferent de ce vei face, lumea tot va râde! Dacă îţi doreşti să mergi acolo, încearcă!
Mult succes, fundă?