| DarkNight123 a întrebat:

Voua va este frica de Bloody Mary legenda aceea urbana in care daca zici de 3 ori in oglinda vine si te omoara?

Răspuns Câştigător
| Angeline a răspuns:

laughing e doar o prostie, am incercatwinking... numai tie frig la picioare pe gresia din baie, iar creierul tau isi imaginiaza pe nu stiu cine in oglinda facand miscari, cu toate ca nu e nimeni, iti spun ca nu merita sa incerci, si nici sa crezi in minciuni din astea, cartile si filmele sunt doar Sf-uri happy

6 răspunsuri:
| Dolceboy a răspuns:

Ai de p l m ori suntem golani ori nu mai suntem laughing

| DarkNight123 explică:

Mie mi-e frica de cand am citit acea povestecrying

| stefan60 a răspuns:

Ma pana la urma ce treaba au cu oglinda in legende nu zice ca aia a murit in baie.Si e o prostie mare ca am incercat si cu votca si sucul de rosi si nimic

| IcomeFromROmania a răspuns:

Ce trebuie sa zici in oglinda de 3 ori ca nu inteleg?

| q123161 a răspuns:

E o tampenie.Gandeste-te ca nu e posibil ca dintr-o simpla oglinda sa iasa nu stiu ce vietate ca sa te omoare pe tine.E o poveste de speriat copiii.

| Gabi255 a răspuns:

Nu te mai uita la filme horror pentru ca nu is pentru tinewinking