| moustache a întrebat:

Ce fac daca seara imi este frica sa fac baie ca acum stiu legenda cu Bloody Mary sh imi e frica sa ma uit in oglinda...ce fac? Funda!crying

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Oh scump`osad
E doar un film.
Atata tot.Un subiect de film.Totul a fost inventat pentru acel film cat se poate de penibil :-&
Gandeste-te ca n-are nimic ce sa se intample si totul a fost doar un film.Pentru ca asa e de obicei:*
Sincer m-am uitat la o gramada de filme de groaza, cele mai cele, si doar unul a reusit sa ma sperie calumea si sa ma faca sa nu dormlaughing
Si anume ''Insidious'', in rest, rahaturile astea the exorcist si paranormal activity sunt niste tampeniilaughing

Ai grija de tine!kiss
N-are ce sa ti se intample.

7 răspunsuri:
| Fartie a răspuns:

Tu te iei dupa retarzii care inventeaza asta? laughing stai linistita nu exista laughing

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Oricum sunt niste imaginații
Pe moment așa e...vezi filmu și îl completezi cu viața reală
Stai lin că nu se întâmplă nimic... până te obișnuiești

| FloRyX002 a răspuns:

Si mie imi era frica am facut ritualul si pe dracu ca nu mi-a aparut nimic e o prostie

| mikynelu a răspuns:

Fa baie ziuahappy

| RusAdrianCatalin a răspuns:

Aprinzi luminile in casa si te strambi in oglinda ca sa iti dai seama ca nu se intampla nimic.

| Boncu_Bogdan_1993 a răspuns:

Asa credeam si eu cand am vazut filmul si am auzit legenda dar nu trebuie sa iti fie frica eu am incercat si nu s-a intamplat nimic