| NeverTooLateee a întrebat:

happy
E adevarata legenda cu Bloody Mary big grin ca da ii rosteti numele de 3 ori intr'o oglinda apare in spatele tau si te omoara? big grin asa de curiozitate laughing ca eu nu prea cred. big grin
Dau funda +vot

Răspuns Câştigător
| TheBiban a răspuns:

Nu fa asta, ca o sa mori...serios.Ultima si penultima data cand am facut asta am murit de circa 3-4 ori...de ras

9 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Este doar o legendă...

| Mangustă a răspuns:

Mi-a fost prea lene sa ajung pana la o oglinda asa ca am deschis webcam-ul si am zis thinking poate nu are aceleasi efecte, dar eu nu ma ridic de pe scun sa testez! deci din pacate pentru multi inca sunt in viata oh go on

| Alrawan a răspuns:

Incearca si o sa aflibatting eyelashes

| danielcretu1980 a răspuns:

Exact asa se intampla.
am patit eu.

| Yoana a răspuns:

Nu e adevarata.oh go on

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Daca vrei sa te convingi incearca si tu acasa...vei fi mirat de rezultathappy

| redtulip a răspuns:

Ma duc sa incerc... daca revin inseamna ca nu am patit nimic.

Am revenit...cica sunt intreaga...ba nu! M-am umflat de ras dupa aia!

| tpuuser a răspuns:

Vine dracu si te omoara daca incerci laughing mai bine nu incerca rolling on the floor succes; x sa ne anuntsi daca ai murit laughingrolling on the floorlaughing

| Py a răspuns:

Am incercat si eu.Nu e adevarat. Daca ar fi as fi fost moarta.Iar daca ar exista, cum toti sunt curiosi, am muri.rolling on the floor wave