| Liebe a întrebat:

Voua va pasa de testele initiale?

10 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Da.
Pentru ca profesorii isi fac o impresie despre noi, deci totusi conteaza putin acolo.

| MâţaD a răspuns:

Putin spre deloc

| Tooooo a răspuns:

Da pentru`ca se tine cont si la sfarsit vezi cat ai urcat iar acum vezi cat mai sti ca in vacanta se uita dar tie?

| VLΛD a răspuns:

Foarte putin tongue

| Sabryy a răspuns:

Ar trebui?

| unknownn a răspuns:

Bineinteles...daca nu iei o nota buna la mate si la romana, vei veni sambata la scoala sa faci pregatire suplimentarawinking

| Sabryy a răspuns (pentru unknownn):

Pfff, de unde ai mai scos-o si pe-asta? laughing

| unknownn a răspuns (pentru Sabryy):

De la o matusa care este profesoara.

| MadutzaPuP a răspuns:

Noooo ca oricum nu stiu nimic si de geaba as repeta cai test initial si cu asta am terminat anul trecut deci noo ca nu se trec in catalog

| vyoletyka a răspuns:

Pai...testele initiale nu se pun in catalog dar daca esti o/un tip/tipa inteligent/a ar cam trebui sa iti pese parerea meah...