| trixie13 a întrebat:

Voua va place iarna? Imi da-ti idei de jocuri in zapada? Baietii de la noi din clasa ne freaca si azi unul mi-a spart nasullaughingimi spuneti va rog si cum sa ii frec sau sa pun >piedici:raspuns rapid va >rogbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| νєησм a răspuns:

Ingerii in zapada, bataie cu bulgari, faceti om de zapada, bagi o piatra in bulgare si apoi dai cu el e mult mai coolwinking, faci un bulgare de zapada si il bagi in spate la pielelaughing, daca are cineva mana goala fara manusa si u ti zapada in mana si dai noroc cu el si cand il atingi cu zapada aoleulaughing, si multe altelehappy funda te rogpuppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Mie nu imi place deloc iarna. E urat cand iti fac baietii frecusuri,. mie unul mi-a spart buza ieri straight face. Pai nu stiu, eu de exemplu ma urc pe ei si ma las in jos, sa cada, si incerc sa ii pun atunci piedica.Sau pur si simplu fa; le frecus, dar dupa aia pleaca, pentru ca o sa iti faca si ei laughing

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Va frecati uni pe alti oo nebuniorr rolling on the floor

| L7L a răspuns:

Nai cum sa ripostezilaughing in fata unui baiatlaughing e de 2x mai puternic decat tinelaughing vrei un sfat? asteapta sa plece baieti si dupa pleci si tu daca nu mai vreau cu nasu in zapadabig grin

| daniEL88 a răspuns:

Mai bine nu ai sta sa te frece...

| Luanda a răspuns:

sa freci baietii...cam greulaughing cam greud e explciat.totu e sa iei prin surprinderebig grin asa mi-a facut mie al meu iubit laughing)

eventual cauta si tu pe youtube cums a frec baietiilaughing sigur agsesti cevabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit azi, da cautand sfaturi cum sa ma razbum am ajunjs sati scriu tie, cum am eu de gand sa-i fac felu? adun mai multe fete il prind si tinete bine e mort a, si dau la fata iau zapada si ii frec fata cu ea. ia gandeste-e poti sa faci si tu la fel