| johnye1 a întrebat:

Vreau ca TU sa-mi scrii cum s-a format Universul! Fara copy &paste! Funda!

Răspuns Câştigător
| johnye2 a răspuns:

Universul s-a format in urma unei explozii uriase, numita Bing Bang!

1 răspuns:
| Honeydew5 a răspuns:

Big Bang este doar o teorie a unor savanti. Poate fii greu de crezut dar Universul "este posibil" sa fi fost format Dintr-un punct. O energie foarte mare Ascunsa intr-un punct. Dupa care probabil ca a fost energia atat de mare incat s-a facut o explozie.Dar la inceput era nimic si un punct de lumina.(cel putin asta am citit eu)