| adryyy a întrebat:

Vreau cat mai multe raspunsuri... Daca moneda nationala ar fi fericirea, cat de bogat ai fi?

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă te referi la fericirea de moment nu aş fi bogată. Dar dacă te referi la cea de lungă durată, la împlinirea pentru că din asta provine fericirea atunci aş fi bogată.

| madalicious a răspuns:

Cu siguranta miliardara. Pentru ca in cele mai multe momente ale vietii sunt fericita!winking

| Veve :X a răspuns:

Aaa thinking as avea destui bani ca sa`mi cumpar o insula din Hawaii si tot mi-as mai ramane banibatting eyelashes Sunt inconjurata de oameni minunati care o sa ma ridic daca va fi sa cad :X

| yanny`s a răspuns:

As fi lipita pamantuluistraight face

| alone a răspuns:

Nu asi ft bogata1dar nici saraca lipita nu asi fii!

| Fifylici a răspuns:

As fi putreda de bogata.
Sunt inconjurata de oameni care ma iubesc, am o familie minunata si ma bucur de fiecare clipa a vietii.
Ce altceva si-ar putea dori un om?